PRACOWNICY OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ
STRUKTURA ZATRUDNIENIA
W OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W WOŁOMINIE
KADRA KIEROWNICZA
DANUTA GRASZKA
Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej
ANNA KURYS
Zastępca Dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej
EWA JASIŃSKA
Główny Księgowy
KOMÓRKI ORGANIZACYJNE
DZIAŁ POMOCY ŚRODOWISKOWEJ
TOMASZ KRYŃSKI
Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej
ZESPÓŁ DS. PRACY SOCJALNEJ
Katarzyna Rogalska - Starszy specjalista pracy socjalnej –koordynator
Małgorzata Gałan - Starszy specjalista pracy socjalnej
Dorota Wężyk - Starszy specjalista pracy socjalnej
Anna Kuć - Specjalista pracy socjalnej
Anna Koperkiewicz - Starszy pracownik socjalny
Tomasz Budrowski - Starszy pracownik socjalny
ZESPÓŁ DS. USŁUG
Sylwia Jagodzińska - Starszy specjalista pracy socjalnej
Edyta Mosak-Wójcik - Specjalista pracy socjalnej
Karolina Przetacka - Specjalista pracy socjalnej
Edyta Łońska - Starszy pracownik socjalny
Natalia Zawistowska - Starszy pracownik socjalny
ZESPÓŁ DS. ŚWIADCZEŃ PRZYZNAWANYCH DECYZJĄ
Martyna Bujalska - Starszy specjalista pracy socjalnej
Anna Łukasiuk - Starszy specjalista pracy socjalnej
Anna Michno - Starszy specjalista pracy socjalnej
Ewa Niedbała - Starszy specjalista pracy socjalnej
Maria Płaczek - Starszy specjalista pracy socjalnej
Mariola Dejnecka - Specjalista pracy socjalnej
Agnieszka Michalska - Specjalista pracy socjalnej
Jarosław Michalski - Specjalista pracy socjalnej
Małgorzata Nogala - Specjalista pracy socjalnej
Sebastian Bojarski - Starszy pracownik socjalny
Beata Gos - Starszy pracownik socjalny
Krzysztof Płaczek - Starszy pracownik socjalny
Ewelina Krysik - Aspirant pracy socjalnej
SEKCJA ŚWIADCZEŃ
Joanna Gwarzewska - Specjalista
Danuta Gągała - Starszy inspektor
ASYSTENCI RODZINY
Paulina Gulska - Starszy asystent rodziny
Agnieszka Szostkiewicz - Starszy asystent rodziny
Natalia Magdziarz - Asystent rodziny
Justyna Czarnogórska - Asystent rodziny
DZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH
BARBARA WAŚKO
Kierownik Działu Świadczeń Rodzinnych
Magdalena Brzezińska - Specjalista
Maria Jeznach - Specjalista
Małgorzata Kowalska - Specjalista
Dorota Kulesza - Specjalista
Monika Rozbicka - Specjalista
Anna Jakubińska - Inspektor
Monika Pawłowska - Inspektor
Agnieszka Roguska - Inspektor
Marzena Ryszawy - Inspektor
Klaudia Woźniak - Inspektor
DZIAŁ SPECJALISTÓW DS. ZASOBÓW, OCHRONY I KONTROLI
DOMINIKA BEREDA
Kierownik Działu Specjalistów ds. Zasobów, Ochrony i Kontroli
Grzegorz Paczyński - Główny specjalista-informatyk
Katarzyna Niewiarowska - Specjalista
Magdalena Żelazowska-Szyszko - Inspektor ds. personalnych
DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY
EWA JASIŃSKA
Kierownik Działu Finansowo-Księgowego, Główny księgowy
Katarzyna Grzybowska - Główny specjalista
Aneta Dąbrowska - Starszy inspektor
Barbara Gmurzyńska - Starszy inspektor
Agnieszka Smolarska - Starszy inspektor
Katarzyna Duchnowska - Referent
SAMODZIELNE STANOWISKA
Katarzyna Perzanowska - Główny specjalista
Agnieszka Liszewska - Specjalista
ZESPÓŁ ADMINISTRACJA I OBSŁUGA
Barbara Kosińska - Specjalista
Piotr Dylewski - Inspektor
Beata Wojtera - Starszy referent
Barbara Andruchewicz - Sprzątaczka
Stefan Czarnogórski - Kierowca
DZIENNY DOM SENIOR +
JACEK SZCZUCKI
Kierownik Dziennego Domu Senior +
Dorota Dłużniewska-Kołak - Terapeuta zajęciowy