Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Ośrodek Pomocy Społecznej w Wołominie

Ośrodek Pomocy Społecznej w Wołominie

XVIII Gminna Spartakiada Osób Niepełnosprawnych Wołomin 2018

Utworzono dnia 29.05.2018
Czcionka:

Spartakiada 2018

 

        26 maja 2018 r. na terenie OSiR Huragan Wołomin odbyła się XVIII Spartakiada Osób Niepełnosprawnych. Jest to wydarzenie wyjątkowe, które na stałe wpisało się w kalendarium życia gminy Wołomin.

Dzieło to zawdzięczamy fundacji ARKA, która na czele z Panem Arkadiuszem Rychtą i przy wsparciu Burmistrz Wołomina Pani Elżbiety Radwan, oraz wielu zaprzyjaźnionych instytucji pozwala nam spotkać się w atmosferze sportowej rywalizacji, utwierdzając w poczuciu, iż każdy z nas jest równy. Spartakiada stanowiła świetną okazję do spotkania z rodziną i znajomymi. Deszczowa pogoda nie stanowiła żadnej przeszkody dla wszystkich przybyłych gości.

Mnogość dyscyplin i wspaniała zabawa zachęcała wszystkich uczestników do czynnego udziału. Nie zabrakło również części artystyczno - tanecznej oraz konkursu talentu muzycznego. Na koniec, jak przystało na wydarzenie, które obchodzi swoje osiemnaste urodziny, wszyscy uczestnicy mogli skosztować jubileuszowego tortu.

Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Wołominie, którzy zadbali o sprawny przebieg rejestracji uczestników i tradycyjnie częstowali wszystkich przybyłych fantastyczną grochówką i ciepłymi kiełbaskami.        

Spartakiada 2018

Utworzono dnia 29.05.2018, 14:39