Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Ośrodek Pomocy Społecznej w Wołominie

Ośrodek Pomocy Społecznej w Wołominie

Rozpoczęcie XIII roku akademickiego 2019/2020

Utworzono dnia 11.10.2019
Czcionka:

        Ośrodek Pomocy Społecznej w Wołominie uczestniczył w uroczystości rozpoczęcia XIII roku akademickiego 2019/2020 w imieniu Pani dyr. Danuty Graszka koordynator Dziennego Domu Senior + Pani Grażyna Dylewska złożyła życzenia zarządowi i słuczaczom UTW „pomyślnego zrealizowania aktywności intelektualnej, znakomitego samopoczucia, oraz spełnienia szczytnych aspiracji w pomnażniu zdrowia fizycznego i psychicznego, aby czas spędzony na zajęciach był wypełninony nie tylko inspirującą pracą i pogłąbieniem wiedzy, ale przyniósł wiele zadowolenia, radości, przyjaźni i mocy życia”

        Cytując słowa św. Jana Pawła II: „bez zniechęcenia kontynuujcie Waszą drogę i niech radość będzie w sercach Waszych". Natomiast Pan Jacek Szczucki - pedagog Dz.D.S+ na ręce Pani przewodniczącej Elżbiety Rozbickiej wręczył upominek wykonany przez uczestników Dziennego Domu.

        W dniu 10.10.2019 r. Funkcjonariusze Straży Miejskiej wygłosili w Dziennym Domu Senior + prelekcje na temat : bezpiecznego poruszania się na drodzę, przejściach dla pieszch oraz bezpiecznej jazdy na rowerze.