Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Ośrodek Pomocy Społecznej w Wołominie

Ośrodek Pomocy Społecznej w Wołominie

III Spotkanie Seniorów w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Starszych

Utworzono dnia 01.10.2018
Czcionka:

Dnia 27 września 2018 r. Dzienny Dom Senior +  uczestniczył w III Spotkaniu Seniorów w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Starszych oraz trzeciej rocznicy działalności Dziennych Domów i Klubów Senior +. Spotkanie odbyło się w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie ul. Nowogrodzka 1/3/5. Spotkanie rozpoczęło się odczytem listu Pana Mateusza Morawieckiego Premiera przez Pana  Michała Dworczyka szefa  KPRM. Wystąpiła z przemówieniem Pani Beata Szydło Wiceprezes Rady Ministrów i Pani Elżbieta Rafalska Minister  Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Grażyna Dylewska koordynator Dz.D.S+ wraz u uczestnikami  reprezentowała  Ośrodek Pomocy Społecznej w Wołominie. Dzienny Dom Senior + wystawił swoje prace na wystawę zorganizowaną  w siedzibie Ministerstwa. Prace cieszyły się wielkim zainteresowaniem i  uznaniem. W kuluarach  odbyły się rozmowy zawodowe z Panią Minister i koordynatorzy wymienili się doświadczeniami z prowadzenia  Dziennych Domów Senior +.Na koniec spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali upominki od organizatorów.

III Spotkanie Seniorów w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Starszych oraz trzeciej rocznicy działalności Dziennych Domów i Klubów Senior +

Utworzono dnia 01.10.2018, 14:22